Klaus Iohannis, despre explorarea gazelor de sist in Vaslui: Mi se pare un lucru exceptional de bun
de R.M. HotNews.ro
Joi, 10 octombrie 2013, 16:40 Actualitate | Politic
Prim-vicepresedintele PNL, Klaus Iohannis, a declarat, joi, raspunzand unei intrebari, ca i se pare un lucru “exceptional de bun” faptul ca autoritatile din Vaslui au avizat explorarea gazelor de sist de catre o firma straina, adaugand ca statul roman este “incapabil” sa faca astfel de investitii,
